Vidzeme · Novads
Ogres novads
Ogres novadā nekustamā īpašuma cenas pēdējos gados vairāk nekā divkāršojušās, un tirgus aktivitāte ir stabila.
Pilnā tirgus lieta
2025. gadā nekustamā īpašuma mediānā cena Ogres novadā bija €766/m², kas ir par 131 % vairāk nekā 2018. gadā. No 2018. līdz 2025. gadam novadā reģistrēti 5807 darījumi. Ēkas ar zemi un dzīvokļi cenu ziņā ir tuvu vidējam līmenim (attiecīgi €787/m² un €769/m²), savukārt komercīpašumi ir lētāki — €460/m². Tas norāda, ka novadā dominē dzīvojamais segments, bet komercsektora pieprasījums ir mazāks. Dati balstās uz VZD valsts kadastru.
Īpašumi Ogres novadā
166 sludinājumi166 īpašumi · rādām 48
€330 / mēn.
1-ist. Dzīvoklis, 32.9㎡ - Ogres novads, Ogre
€158k
8-ist. Māja, 120㎡ - Ogres novads, Lielvārde
€47 000
2-ist. Dzīvoklis, 50㎡ - Ogres novads, Ikšķile
€180k
5-ist. Māja, 215㎡ - Ogres novads, Lielvārde
€36 000
1-ist. Dzīvoklis, 36㎡ - Ogres novads, Ogre
€52 000
2-ist. Dzīvoklis, 51.70㎡ - Ogres novads, Ogre
€66 600
6-ist. Māja, 140㎡ - Ogres novads, Ogre
€550 / mēn.
2-ist. Dzīvoklis, 56㎡ - Ogres novads, Ikšķile
€52 000
2-ist. Dzīvoklis, 53㎡ - Ogres novads, Lielvārde
Pievieno savu mājokli
Ielādē četras bildes, mēs noslīpēsim aprakstu — tu tikai atbildi uz zvaniem.
Sākt 2 minūtēs →€69 000
3-ist. Dzīvoklis, 62㎡ - Ogres novads, Ogre
€160k
4-ist. Māja, 174㎡ - Ogres novads, Ogresgala pagasts
€45 000
2-ist. Dzīvoklis, 39㎡ - Ogres novads, Ogre
€24 000
1-ist. Dzīvoklis, 34㎡ - Ogresgala pagasts, Ogresgals
€14 000
2-ist. Māja, 18㎡ - Ogresgala pagasts, Ogresgals
€183k
5-ist. Māja, 142㎡ - Tomes pagasts, Arāji
€260k
6-ist. Māja, 202㎡ - Ogres novads, Ikšķile
€49 000
2-ist. Dzīvoklis, 50㎡ - Ogres novads, Ogre
€370 / mēn.
Vienistabas dzīvoklis — Vidzemes 2
Reklāma — Latvijas amatnieku mēbeles
BezBaseina lasītājiem −10 % pirmajam pasūtījumam. Goda vārds.
Apskatīt →€990 / mēn.
Māja — Atteku iela 8
€420 / mēn.
Divistabu dzīvoklis — Loka 6
€220 / mēn.
Vienistabas dzīvoklis — Akmeņu 50a
€250 / mēn.
Vienistabas dzīvoklis — Jaunatnes 2
€20 500
Divistabu dzīvoklis — Rūķīšī 5
€25 999
Divistabu dzīvoklis — Avotu iela 9
€42 500
Divistabu dzīvoklis — Spīdolas iela 11
€52 000
Divistabu dzīvoklis — Daugavgravas iela 15
€23 000
Divistabu dzīvoklis — Daugavgravas iela 15
€52 000
Trīsistabu dzīvoklis — Spīdolas iela 17-1
€52 500
Trīsistabu dzīvoklis — Avotu 14 50
€25 500
Divistabu dzīvoklis — Māja 2
€96 000
Trīsistabu dzīvoklis — Skolas iela 11
€42 000
Trīsistabu dzīvoklis — Staru 10
€50 500
Trīsistabu dzīvoklis — Spīdolas 6
€45 000
Divistabu dzīvoklis — Mēness iela 13
€65 900
Trīsistabu dzīvoklis — Raiņa 7a
€30 000
Divistabu dzīvoklis — Lazdas 7
€26 000
Divistabu dzīvoklis — Ķeguma iela 8
€25 000
Divistabu dzīvoklis — Vārnu dzirnavas nau
€40 500
Trīsistabu dzīvoklis — Kadiķi 21
€42 000
Vienistabas dzīvoklis — Staru 4
€45 000
Trīsistabu dzīvoklis — Jesperi 1
€13 000
Trīsistabu dzīvoklis — Skolas iela 9 3
€19 900
Divistabu dzīvoklis — Avotu 6
€40 000
Trīsistabu dzīvoklis — Avotu 4
€46 000
Trīsistabu dzīvoklis — Edgara Kauliņa aleja 17
€98 000
Divistabu dzīvoklis — Tīnūžu šoseja 9
€44 800
Divistabu dzīvoklis — Daugavas 15
€40 000
Trīsistabu dzīvoklis — Avotu 14
Tirgus Ogres novadā
Valsts kadastra darījumi · 2018–2026Mediānā cena 2025. gadā €651/m² — +127% kopš 2018
Pilsētas Ogres novadā
Katrai sava tirgus lieta — spied un skaties.
Bieži uzdotie jautājumi
Par tirgu Ogres novadā
Godīgas atbildes, ne reklāmas brošūra.
Cik maksā īpašums Ogres novadā?+
2025. gadā mediānā cena bija €766/m². Ēkas ar zemi — €787/m², dzīvokļi — €769/m², komercīpašumi — €460/m².
Kā Ogres novadā mainījušās cenas?+
No 2018. līdz 2025. gadam cenas pieaugušas par 131 %.
Cik aktīvs ir tirgus Ogres novadā?+
No 2018. līdz 2025. gadam reģistrēti 5807 darījumi — vidēji ap 650 darījumiem gadā.